Kujawsko-Pomorskie Forum Akwarystów

tomeksup
25.01.2015 12:16:20

Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 2101 #2030571
Dzięki koledze z Fordonu pracuję nad ledami czerwonymi i niebieskimi.

Ledy czerwone 12V*0,32A=3,84 W - sztuk 57 (3528)
57/0,32A=178,12mA/szt.

Ledy niebieskie - 12V * 0,39A = 4,68A - 42szt. (5050) - 3 ostatnie do wywalenia (gasną czasem).
42/0,39A=107mA/szt.

Całość 0,66A*12V=8,04W, 57+42=99szt. 99szt./0,67A=147,7mA/szt.
"Na forum każdy jest specjalistą. Profesjonalista uśmiechnie się czytając bzdury, amator je zastosuje." -cytat Abraham Lincoln
Zobacz ten wpis w wątku
Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!
rss · kontakt · załóż własne forum · TestHub.pl · korzystasz z forum? wesprzyj projekt!